Линк во живоПолитички партии

Изјава по седницата на Централниот одбор на СДСМ (во живо)

Скопје, 27 ноември 2021 (МИА) – Изјава на портпаролката на СДСМ Богданка Кузеска по седницата на Централниот одбор на партијата.

Back to top button
Close
Close