Линк во живоПолитика

Изјава на претседателот Пендаровски од Прохор Пчински (во живо)

Изјава на претседателот Стево Пендаровски, кој предводи државно-црковна делегација во манастирот Св. Прохор Пчински.

Скопје, 2 август 2022 (МИА) – Изјава на претседателот Стево Пендаровски, кој предводи државно-црковна делегација во манастирот Св. Прохор Пчински.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close