Политика

Изјава на премиерот Ковачевски по средбата со претседателот Пендаровски (во живо)

Изјава на премиерот Димитар Ковачевски по средбата со претседателот Стево Пендаровски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close