Линк во живоОпштество

Изјава на министерот за здравство Венко Филипче (во живо)

Изјава на министерот за здравство Венко Филипче.

Скопје, 1 декември 2021 (МИА) – Изјава на министерот за здравство Венко Филипче.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close