ЕкономијаЛинк во живо

Изјава на министерот за економија Крешник Бектеши (во живо)

Изјава на министерот за економија Крешник Бектеши во врска со последната одлука која што беше донесена на денешната седница на Владата.

Скопје, 13 јануари 2022 (МИА) – Изјава на министерот за економија Крешник Бектеши во врска со последната одлука која што беше донесена на денешната седница на Владата.

 

Back to top button
Close
Close