Локални избори 2021Политички партии

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски

Изјава на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски по средбата со партнерите од коалицијата „За обнова на Македонија“.

Back to top button
Close
Close