Видео изјаваДописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Изјава на Звонко Пекевски, кандидат за градоначалник на Берово од СДСМ и коалицијата

Кандидатот за градоначалник на Берово од СДСМ и коалицијата Звонко Пекевски денес користејќи го своето право на глас ги повика граѓаните да гласаат за оној кој според нив најдобро ќе ја претставува општина Берово во наредните четири години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close