ХроникаХроника.Портал

Изречени 47 санкции за мотоциклисти во Велес

Полицијата од СВР Велес спроведе акциска контрола за прекршоци што ги прават мотоциклисти и изрече 47 санкции.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close