СветСвет.Слајдер

Израел истрела две ракети врз Дамаск

Израел истрела две ракети од окупираната Голанска Висорамнина кон јужниот дел на Дамаск, јави денеска Сириската државна телевизија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close