СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Израел: Воени медицински тимови во домашна посета на болни од Ковид-19

Израелски воен медицински тим неделава испрати персонал да се грижи за болните од Ковид-19 во нивните домови во обид да се олесни ситуацијата за болниците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close