СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Израелските борбени авиони го нападнаа сириското пристаниште Латакија

Ретки се нападите на пристаништето Латакија, кое е од витално значење за сирискиот увоз, земјата разурната од децениската војна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close