КултураКултура.Портал

Изложба „Цвеќе на мирот“ по повод 30 -годишнина на Армијата

Асоцијацијата на здруженија на одбраната, безбедноста и меѓународните односи денеска ќе организира изложба насловена „Цвеќе на мирот" од авторот Живко Поповски Цветин, по повод 30-годишнината на Армијата на Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close