КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Изложба „Слобода“и концерт на трио Академико на 11. меѓународен франкофонски фестивал „Солеј“ во Созопол

Изложбата „Слобода?!“, составена од дела на македонски и бугарски современи ликовни уметници вечер ќе биде отворена во Градска галерија во Созопол

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close