0_МИА Истражува.ПорталАБНА

Изложба на фотографии ја прикажува архитектурата во поморските одморалишта од минатото и сегашноста

Во центарот на Варна е организирана изложба на фотографии на отворено, која ја претставува архитектурата на приморските одморалишта во регионот од минатото и сегашноста.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close