КултураКултура.Портал

Изложба на фотографии на Димитар Апостолов – „Планина“

„Планина“ е насловот на онлајн изложбата на фотографии на Димитар Апостолов, која ќе се одржи денеска преку „virtual streaming“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close