КултураКултура.Портал

Изложба „Двајца привремени“ на Кованцалиев и Ѓоргиев

Во Галерија „Ко-Ра“ денеска ќе биде отворена изложбата „Двајца привремени“ на уметниците Перо Кованцалиев и Васко Ѓоргиев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close