КултураКултура.Портал

Излезе од печат поетската збирка „Политики на стравот“ на Славица Гаџова Свидерска

Во издание на издавачката куќа „Восток“ од Битола, а во едицијата на „Восток поезија“ излезе од печат новата поетска збирка „Политики на стравот“ на Славица Гаџова Свидерска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close