0_Web_АктуелноОпштински вестиСкопје

Изгаснат пожарот во Градскиот парк

Изгаснат е пожарот што ги зафати напуштените бараки каде беше сместен Судот за прекршоци во Градскиот парк во Скипје, информираат од Територијалната противпожарна единица на Град Скопје.

Back to top button
Close
Close