0_Спорт.ПорталОстанато

Играч на снукер заспа на натпревар

Сè уште чувствувајќи последици од неодамна прележаниот Ковид-19, Марк Вилијамс - трикратен светски шампион во снукер, заспа на столче.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close