0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Ибрахимовиќ го оперираше коленото, паузира осум месеци

Новиот италијански шампион Милан соопшти денеска дека на неговиот искусен напаѓач, 40-годишниот Златан Ибрахимовиќ, му е извршена антроскопска операција на левото колено.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close