0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Ибрахимовиќ викендов стартер во тимот на Милан

Ибрахимовиќ последен пат беше стартер во „црвено – црниот“ дрес на 5 мај во натпреварот против Јувентус на кој се повреди и потоа го пропушти ЕУРО2020 и неколку натпревари на стартот од новата сезона во Серија А.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close