0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

ЗНМ бара Владата да ги почитува КОВИД-протоколите за медиумско покривање настани во затворен простор

Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ) бара Владата да ги почитува здравствените протоколи за медиумско покривање на настани во затворен простор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close