0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.Портал

Злосторство во Франција, тело на маж без глава пронајдено во градот Болен

Тело на маж без глава и со отстранета утроба е пронајдено во малиот француски град Болен. Полицијата интензивно трага по Алекс Мартин, осомничен за ова злосторство, пренесуваат светските медиуми.

Back to top button
Close
Close