Граѓански сектор

Златен сертификат за волонтерство за Планинската спасителна служба при Црвен крст Охрид

По повод 5-ти декември Меѓународниот ден на волонтерите, Златен сертификат за волонтерство 2021 година им е врачена на Планинската спасителна служба при Црвен крст Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close