0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Зимски олимписки игри: Спортистите се советуваат да користат еднократни телефони во Пекинг

Апликацијата за Зимските олимписки игри во Пекинг што мора да ја користат сите учесници на Игрите содржи безбедносни слабости што ги изложува корисниците на можност за протекување на податоци, велат аналитичарите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close