0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Зимската школа на Меѓународниот семинар за македонски јазик ќе започне в понеделник

Втората зимска школа на Меѓународниот семинар за македонски јазик, литература и култура при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје започнува в понеделник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close