0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Земјотрес со интензитет од 3,6 степени во Албанија почувствуван и во нашата држава

Земјотрес со интенизтет од 3,6 степени во Албанија, почувствуван и во југозападните делови од нашата држава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close