Оригинални текстови

Зелен хуман град иницира нов пристап во планирањето на Скопје

Скопје, 22 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close