0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Зеленски сака да го замени Медведчук за Украинци во руско заробеништво

Медиуми пишуваат дека Медведчук се смета за најблизок и највлијателен сојузник на Путин, во Украина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close