0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Зеленски денеска побара средба со Путин и Бајден

Британските медиуми пренесуваат дека на предложената средба би се разговарало за безбедносната ситуација во Украина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close