0_Магазин.ПорталЗанимливости

За пет дена во октомври во Тетово освоени се над три милиони денари

Во октомври, за само пет дена во Тетово, освоени се повеќе од три милиони денари во категоријата на „Милионер џекпот“ добивките, информира Државната Видеолотарија на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close