БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

За изборите во Бугарија поднесени апликации од 24 партии и седум коалиции

Годинава во избирачките списоци за изборите во Бугарија има приближно 6.661.000 луѓе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close