0_Македонија.ПорталВременска прогнозаОпштински вести

За викендот дожд, грмежи и ветер

Времето за викендот ќе биде нестабилно со повремен пороен дожд, грмежи и ветер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close