БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

За викендов Албанија набави струја во вредност од 7,6 милиони евра

Албанската корпорација КЕШ за набавка на електрична енергија само за претстојниот викенд потрошила 7,6 милиони евра

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close