0_Web_Актуелно0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштествоСостојба на патиштата

Затворен за сообраќај регионалниот пат Велес – Градскo

Поради изведување градежни работи од вчера е затворен за сообраќај регионалниот пат Велес – Градскo. Во наредните девет месеци ќе се одвива согласно одобрениот времен режим на сообраќај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close