Состојба на патиштата

Затворен за сообраќај патниот правец Битола – Ресен кај м.в. „Сопотски ливади“

Патниот правец Битола - Ресен кај местото викано „Сопотски ливади“ од 13:35 часот е затворен за сообраќај во двата правци, информира Авто мото сојузот на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close