СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Застапниците за правата на абортусот маршираа низ центарот на Лос Анџелес

Стотици луѓе маршираа низ центарот на Лос Анџелес за да протестираат за поддршка на правата за абортус, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close