БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Засилувачка доза за сите над 18-годишна возраст во Словенија

Словенечкиот национален советодавен комитет за имунизација одлучи да препорача дополнителна вакцина против Ковид-19 на сите лица на возраст над 18 години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close