0_Web_АктуелноПолитикаПолитички партии

Заседанија на највисоките партиски тела на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ

За вечерва се закажани седници на највисоките партиски тела на владејачкиот СДСМ и на опозициската ВМРО-ДПМНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close