0_Web_Актуелно0_Спорт.ПорталВидео изјаваОпштествоФудбал

Започна традиционалниот Меморијален турнир во мал фудбал во чест на загинатите бранители

Во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ денеска е отворен традиционалниот Централен Меморијален турнир во мал фудбал во чест на загинатите бранители.

Back to top button
Close
Close