0_Web_АктуелноИзбрано

Западен Балкан ги „подели“ Макрон и Шолц

Емануел Макрон предложи формирање нова политичка заедница во Европа, која ќе ги вклучи Украина и Западен Балкан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close