0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Заменик-министерот Алиу во посета на средното училиште „Никола Карев“ во Струмица

Заменик министерот за образование и наука Лулзим Алиу денеска ќе го посети средното училиште „Никола Карев“ во Струмица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close