БизнисБизнис.ПорталОригинални текстови

Заменик главниот извршен директор на ТАВ Аеродроми, Серкан Каптан се приклучува на тимот на ACI Europe

Скопје, 27 октомври 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close