0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Закерберг: Фејсбук го менува името во Мета

Извршниот директор на Фејсбук Марк Закерберг денеска претстави голем број нови концепти, и најави дека компанијата ќе го промени името во Мета.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close