0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.Портал

Заев: Кризата бара сериозни промислувања и одговори за да се помогне на економиите и граѓаните

Кризата бара сериозни промислувања и сериозни одговори за да може да им се помогне на економиите, а со тоа на граѓаните, порача поранешниот премиер Зоран Заев во објава на Фејсбук, по учеството на Сараево бизнис форумот, каде се обрати на првиот панел и беше член на жирито за наградите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close