0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Заев: Градиме инклузивно општество во кое лицата со попреченост имаат еднаков пристап за напредок и развој

врвен приоритет на Владата е инклузијата на лицата со попреченост во сите општествени текови

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close