0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаОпштество

Заев во пресрет на утрешниот Самит: Соработката е од голема важност на патот кон ЕУ

Да градиме мостови, да ги поврзуваме нашите народи и да веруваме со просперитетна иднина, наведува Заев.

Back to top button
Close
Close