0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Задоволителни први оценки за „Жената-Хулк“

Откако инфузијата од гама-озрачената крв на нејзиниот братучед Брус Бенер ја преобраќа во Жената-Хулк, правничката Џен Волтерс првично не сака да има никаква врска со суперхеројскиот свет, но потоа...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close