СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Загина инженер при несреќа во воен комплекс во Иран

Во несреќата, што се случила синоќа, загинал еден инженер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close