Општество

Завршна презентација на креативната работилница “Забавата е моја“

Во КСП Центар-Јадро денеска ќе се одржи завршната презентација на креативната работилница „Забавата е моја“ под водство на Меган О’Шиа во соработка со македонската танчарка, кореограф и професор по современа танцова педагогија Искра Шукарова.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close